Wedding Caribbean - Wesela w Republice Dominikańskiej

Wykonujemy marzenie

+1 (829) 805 2170
info@weddingdominican.com

  • Mariages en République dominicaine - photo 1 Mariages en République dominicaine - photo 2 Mariages en République dominicaine - photo 3 Mariages en République dominicaine - photo 4 Mariages en République dominicaine - photo 5 Mariages en République dominicaine - photo 6 Mariages en République dominicaine - photo 7 Mariages en République dominicaine - photo 8

Portfolio

Zaręczyny na Dominikanie

Zaręczyny na Dominikanie

Zdecydowaliście się na rozpoczęcie nowego etapu życia i poprosić o rękę miłość swojego życia? Na pewno jest to poważna decyzja. Powinno się ją podjąć z dużą odpowiedzialnością. Wszystkie to powoduje, że powinniście się wesprzeć na ekspertach. Oznacza to poprosić o nasza pomoc! Zaręczyny to jeden z najbardziej zapamiętanych dni w życiu. Dlatego istotnym jest wybranie do tego idealnego miejsca. Co by to nie było: restauracja, dach drapacza chmur, szczyt góry czy środek morza – wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Niesamowicie piękne i romantyczne. Wybierz odpowiednie miejsce, żeby zdobyć ostatecznie serce ukochanej. Wszystko jest do zorganizowania. Najważniejszą rzeczą jest, żeby Wasza ukochana i Wy byliście szczęśliwi. Popuść wodze fantazji. Zaręczyny to niezapomniane wydarzenie, które będzie wspominane przez wiele lat. Rada: W dzień zaręczyn należy zatrudnić zawodowego fotografa i kamerzystę, żeby uwiecznili wszystkie szczegóły tego niezwykłego dnia. Zdjęcia będą wspaniałą pamiątką, którą będzie można pokazać przyjaciołom i znajomym. Wideo – możecie je pokazać na przyszłym ślubie. Wyobraźcie sobie zaskoczone miny gości, kiedy zobaczą Wasze zaręczyny w tak egzotycznym miejscu. Z przyjemnością zrealizujemy i zaspokoimy wszystkie Wasze życzenia, jak również zaproponujemy nasze pomysły na zaręczyny. Jeden z przykładów: Alexey skontaktował się z nami parę tygodni przed przyjazdem na Dominikanę. Miał zamiar poprosić o rękę swoją narzeczoną – Nadieżdę. Poprosił nas o przygotowanie napisu: „Nadieżda, wyjdź za mnie” z liści palmy ułożonych na piasku, widocznych z helikoptera, którym będą lecieć nad plażą. Ona naturalnie przeczytałaby napis, a on poprosiłby ją o rękę tam wysoko w powietrzu. Nie przez przypadek wybrali taką scenerię– dziewiczą plażę. Kiedy dotarli na Farallon (najwyżej położony punkt na Punta Cana) helikopterem, narzeczeni zeszli na plażę, żeby odbyć romantyczną sesję zdjęciową i uczcić zaręczyny szampanem. Wszystkiego najlepszego dla narzeczonych! Czekamy na Was w następnym roku na ślub zorganizowany przez caribbean-wedding.pl

47 photo

Oficjalne zawarcie małżeństwa na Dominikanie, Cap Cana. {Anna i Martin}

Oficjalne zawarcie małżeństwa na Dominikanie, Cap Cana. {Anna i Martin}

Są parą 2 lata. Poznali się w Goa, kiedy Martin podróżował po Indiach, a Anna przebywała tam również na wakacjach wraz z koleżankami. Martin mieszkał w Holandii, Anna w Rosji, ale postanowili kontynuować ich wakacyjny związek. Odwiedzali się, spotykając w różnych krajach. Martin zaczął uczyć się języka rosyjskiego (i teraz mówi po rosyjsku bardzo dobrze)...Ślub zorganizowany przez Caribbean-Wedding.ru, fotograf: Nik Vacuum.

92 photo

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Alina i Adel}

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Alina i Adel}

Para są od 3 lat. Alina jest właścicielką biura podróży, Adel jest prawnikiem. Poznali się w jej biurze podróży, kiedy Adel wykupił wycieczkę do Tajlandii. Adel przeżył w Tajlandii przygodę, wraz z przyjaciółmi został zawieziony do innego hotelu. Kiedy wrócił do Rosji (mieszkają w Kazan), skontaktował się ponownie z Aliną, żeby omówić swoje problemy w Tajlandii i w ten sposób zaczęła sie głębsza znajomość. Ślub zorganizowany przez Caribbean-Wedding.ru, fotograf: Nik Vacuum.

60 photo

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Marina i Danila}

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Marina i Danila}

Marina i Danila znają się od półtora roku. Pracowali razem, ale Danila miała zasadę, że nie chodzi z kolegami z pracy. Dopiero więc kiedy Martina odeszła z pracy, Danila zaczął ją zdobywać. Są wspaniałą parą. Oprócz rodziców, na ślubie obecna była również malutka siostrzenica Martina. Ślub zorganizowany przez Caribbean-Wedding.ru. Fotograf Antonina Zhuravleva.

52 photo

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Alexey i Wiktoria}

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Alexey i Wiktoria}

Alexey i Wiktoria są piękną parą. Znają się od młodości, kiedy ona miała 16 a on 20 lat. Byli po prostu przyjaciółmi. Po pewnym czasie bez bliższego kontaktu, jedna z przyjaciółek zorganizowała „randkę w ciemno” i tym razem wszystko sie udało. Ślub zorganizowany przez Caribbean-Wedding.ru. Fotograf Nik Vacuum.

60 photo

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Artem i Anna}

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Artem i Anna}

Artem i Anna są ze sobą od 3 lat. Poznali się w pracy Anny, kiedy Artem wpadł tam, żeby zrobić ksero. Na początku, Artem nie podobał się Annie. Anna zdecydowała, ze jeśli będą parą, może Artem ją zostawi w spokoju po pewnym czasie. Ale wszystko sie potoczyło inaczej. Anna zakochała się i czekała rok czasu, aż Artem skończy służbę wojskowa. A teraz po 3 latach bycia razem, biorą ślub na Dominikanie. Ślub zorganizowany przez Caribbean-Wedding.ru. Fotograf Oleg Ros’.

80 photo