Wedding Caribbean - Wesela w Republice Dominikańskiej

Wykonujemy marzenie

+1 (829) 805 2170
info@weddingdominican.com

  • Mariages en République dominicaine - photo 1 Mariages en République dominicaine - photo 2 Mariages en République dominicaine - photo 3 Mariages en République dominicaine - photo 4 Mariages en République dominicaine - photo 5 Mariages en République dominicaine - photo 6 Mariages en République dominicaine - photo 7 Mariages en République dominicaine - photo 8

Portfolio

Ślub cywilnyna Dominikanie w Cap Cana {Irina i Grigorj}

Ślub cywilnyna Dominikanie w Cap Cana {Irina i Grigorj}

Romantyczna para, Irina i Grigorij są ze sobą od 10 lat i mają pięcioletnią córkę. Obydwoje pracują. Grigorij chce mieć jeszcze jedno dziecko. Któregoś dnia Irina zażartowała, że „po ślubie”. Wszystko, czego zapragniesz, moja droga, to Twój prezent ślubny: ślub cywilny w Hiszpanii z jego rodzicami i córką oraz podróż poślubna z symboliczną uroczystością na Dominikanie.

80 photo

Ślub na Dominikanie, Cap Cana {Natalia i Dimitri}

Ślub na Dominikanie, Cap Cana {Natalia i Dimitri}

Dimitrij i Natalia mieszkają w Tula. Ślub cywilny wzięli w rodzinnej miejscowości. Na ceremonii było aż 4 fotografów. I oczywiście nie mogli się oprzeć, żeby mieć symboliczny ślub w najpiękniejszym miejscu Punta Cana, czyli Cap Cana. Fotografem jest jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanym na rynku - Filip Polyantsev!

39 photo

Ślub na Dominikanie, Cap Cana {Katerina i Mijhail}

Ślub na Dominikanie, Cap Cana {Katerina i Mijhail}

Katerina i Michaił pochodzą z różnych miast, ale oboje mieszkają i pracują w Moskwie. Oficjalny ślub wzięli w miejscowości rodziców Kateriny, wesele odbyło się w miejscowości rodziców Michaiła, a na miejsce symbolicznego ślubu i podróż poślubną wybrali Dominikanę. Fotograf: Antonina Zhuravleva.

77 photo

Ślub na Dominikanie, Cap Cana {Antonina i Dimitri}

Ślub na Dominikanie, Cap Cana {Antonina i Dimitri}

Antonina poprosiła nas o dekoracje altanki w kolorach biało-niebiesko-indygo i była bardzo zadowolona z rezultatu. Szkło, poduszeczka, wszelkie takie dodatki dobrze dobrane, czynią z ceremonii piękne wydarzenie. Wszystkiego najlepszego dla nowożenców. fotograf: Elena Baryshnikmova.

50 photo

Ślub cywilny na Dominikanie, Cap Cana {Katerina i Igor}

Ślub cywilny na Dominikanie, Cap Cana {Katerina i Igor}

Nasz osobisty wyczyn. Katerina skontaktowała się z nami dopiero miesiąc przed ślubem. Nikt nie chciał przygotować dokumentów w tak krótkim czasie, nawet hotel, gdzie zamierzali się pobrać na początku. Tydzień korespondencji, tydzień przygotowań dokumentów w Rosji (tłumaczenie na hiszpański aktów urodzenia i innych dokumentów). Pozostały nam tylko 3 tygodnie aż do dnia wyznaczonego na ślub. I dokumenty już gotowe, a mamy jeszcze dwa tygodnie. Ze wszystkim zdążyliśmy na czas. W końcu dzień ślubu.

68 photo

Plaza Cap Cana {Olga i Sergej}

Plaza Cap Cana {Olga i Sergej}

Olga i Siergiej przylecieli na Dominikanę z Nijni Tagil. Zorganizowaliśmy ślub w kolorze intensywnego różu, na plaży z palmami. To takie przyjemne być pierwszym, który może pogratulować, a ślub cywilny będzie w lipcu.

64 photo