Wedding Caribbean - Wesela w Republice Dominikańskiej

Wykonujemy marzenie

+1 (829) 805 2170
info@weddingdominican.com

  • Mariages en République dominicaine - photo 1 Mariages en République dominicaine - photo 2 Mariages en République dominicaine - photo 3 Mariages en République dominicaine - photo 4 Mariages en République dominicaine - photo 5 Mariages en République dominicaine - photo 6 Mariages en République dominicaine - photo 7 Mariages en République dominicaine - photo 8

Portfolio

 Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Ilia i Eugenia}

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Ilia i Eugenia}

Eugenia jest tak delikatna jak kwiat frangipane, którym udekorowaliśmy jej altankę ślubna. Mimo jej filigranowego wyglądu, posiada ona poważny zawód, jest prokuratorem. Ilia jest prawnikiem. Poznali się w sadzie, gdzie Eugenia odbywała praktykę. Są ze sobą 4 i pół roku. Ślub zorganizowany przez Caribbean-Wedding.ru. wideo Nikolay Chernichenko.

68 photo

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Inna i Artem}

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Inna i Artem}

Inna i Artem znają sie od pierwszej klasy. Po 9 klasie Inna wyjechała i nie wiedzieli się przez pewien czas. Następnie znów zaczęli komunikować się przez internet. Tak zaczął się ich związek, który zakończył się ślubem na Dominikanie. Fotograf Oleg Ros’.

52 photo

Ślub cywilny na Dominikanie. Cap Cana. {Anastazja i Igor}

Ślub cywilny na Dominikanie. Cap Cana. {Anastazja i Igor}

Młodzi chodzili do tej samej szkoły i znają sie od 12 lat, dopiero są parą od roku. Gratulacje! Ślub zorganizowany przez Caribbean-Wedding.ru. Fotograf Nik Vacuum.

84 photo

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Yana i Sergey}

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Yana i Sergey}

Yana jest w 5 miesiącu ciąży. Para oczekuje dziewczynki – Ulyiana. Po raz pierwszy spotkali się w sprawach biznesowych. Rozmawiali ze sobą przez telefon, a potem nie widzieli się przez 2 tygodnie. Jak Yana była chora, Sergey przyszedł do niej w odwiedziny. Przychodził do niej z cukierkami, dbał o niej i w ten sposób zaczęli chodzić ze sobą. Fotograf Oleg Ros’.

56 photo

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Yulia i Vitaly}

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Yulia i Vitaly}

Vitaly mieszka w USA, a Yulia w Rosji. Poznali się przez internet, są ze sobą od roku. Spotykali sie w różnych krajach, a ostatecznie zdecydowali się pobrać na Dominikanie. Niedługo Yulia przeprowadzi się do USA, gdzie mieszka Vitaly. Od razu widać, ze traktują się z miłością i pan młody zrobiłby wszystko dla narzeczonej. Ślub zorganizowany przez Caribbean-Wedding.ru, Fotograf Nik Vacuum. Wideo Nikolay Chernichenko.

59 photo

Ślub cywilny na Dominikanie. Cap Cana. {Daria i Kirill}

Ślub cywilny na Dominikanie. Cap Cana. {Daria i Kirill}

Młodzi pochodzą z Sankt Petersburga, są ze sobą od 6 miesięcy. Na ślubie byli dwaj przyjaciele. Poznali się kiedy Daria jechała autostopem i Kirill ją podrzucił do domu. Tak się wszystko zaczęło. Widać, że narzeczeni są bardzo zakochani i cały czas całowali się w czasie ślubu. Są bardzo weseli i lubią tańczyć. Fotograf Nik Vacuum.

48 photo