Wedding Caribbean - Wesela w Republice Dominikańskiej

Wykonujemy marzenie

+1 (829) 805 2170
info@weddingdominican.com

  • Mariages en République dominicaine - photo 1 Mariages en République dominicaine - photo 2 Mariages en République dominicaine - photo 3 Mariages en République dominicaine - photo 4 Mariages en République dominicaine - photo 5 Mariages en République dominicaine - photo 6 Mariages en République dominicaine - photo 7 Mariages en République dominicaine - photo 8

Portfolio

Ślub cywilny na Dominikanie. Cap Cana. {Maria i Yuri}

Ślub cywilny na Dominikanie. Cap Cana. {Maria i Yuri}

Są parą od 5 czy 6 lat. Żartują, że to juz tak długo, ze nawet nie pamiętają dokładnie. Kolega Yuri poznał Marię i opowiedział o tym Yuri. Yuri zdecydował się zadzwonić do Marii w imieniu swojego kolegi i umówił się. Maria była zaskoczona, ale jednoczenie bardzo szczęśliwa. Fotograf Nik Vacuum.

72 photo

Ślub cywilny na Dominikanie. Cap Cana. {Liubow i Andrej}

Ślub cywilny na Dominikanie. Cap Cana. {Liubow i Andrej}

Liubov i Andrej są sobą od 5 lat. Są bardzo sympatyczni i romantyczni. Powiedzieli, że ślub przeszedł wszystkie ich oczekiwania. Fotografowie Nikolay Chernichenko i Asia Pimentel.

48 photo

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Nastja i Daniel}

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Nastja i Daniel}

Daniel i Anastasia są z Krasnodaru i chodzą ze sobą od roku. Poznali się prze Internet. Fotograf Tonya Zhuravleva

44 photo

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Irina i Alexandre}

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Irina i Alexandre}

Irina i Alexandre są piękną parą. Znają sie od pierwszego roku studiów. Zaczęli chodzić ze sobą od drugiego roku i są ze sobą od 6 lat. Ślub zorganizowany przez Caribbean-Wedding.ru. Fotograf Yuri Meleshko.

60 photo

Ślub na Wyspie Saona. Dominikana.  {Marina i Dimitri}

Ślub na Wyspie Saona. Dominikana. {Marina i Dimitri}

Jeśli chcecie przeżyć niezapomniany ślub w parku narodowym Dominikany – Wyspa Saona, zorganizujemy go z przyjemnością, tak jak zorganizowaliśmy dla Mariny i Dymitra. Ślub na Wyspie Saona to wspaniała przygoda, rejs motorówką, dużo emocji, białe plaże i langusta w sosie czosnkowym. Gotowi na przygodę w dniu Waszego ślubu? Czekamy na Was! Ślub zorganizowany przez Caribbean-Wedding.ru. Fotograf Filipp Polyantsev.

52 photo

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Kim i Irina}

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Kim i Irina}

Często pytają nas o świeże orchidea, które jednak są bardzo drogie na Dominikanie. Zdecydowaliśmy zrobić dekoracje z orchidei z jedwabiu na łuku bambusowym na ślub Ireny i Kim. Jak zwykle – wszystko zrobione ręcznie. Czekamy na Was, żebyście mogli docenić naszą pracę. Ślub zorganizowany przez Caribbean-Wedding.ru. Fotograf Philip Polyantsev.

88 photo