Wedding Caribbean - Wesela w Republice Dominikańskiej

Wykonujemy marzenie

+1 (829) 805 2170
info@weddingdominican.com

  • Mariages en République dominicaine - photo 1 Mariages en République dominicaine - photo 2 Mariages en République dominicaine - photo 3 Mariages en République dominicaine - photo 4 Mariages en République dominicaine - photo 5 Mariages en République dominicaine - photo 6 Mariages en République dominicaine - photo 7 Mariages en République dominicaine - photo 8

Portfolio

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Aliona i Mikołaj}

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Aliona i Mikołaj}

Aliona i Mikołaj są wesołą para. Tutaj parę zdjęć z luksusowego kompleksu – Cap Cana. Niezapomniane wrażenia. Ślub zorganizowany przez Caribbean-Wedding.ru. Fotograf Nik Vacuum.

72 photo

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Juri i Katerina}

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Juri i Katerina}

Katerina i Juri są fantastyczni. Oni i ich przyjaciele to tancerze. Poznali się dzięki wspólnemu znajomemu. Kiedy Katerina przeniosła się do Moskwy, Juri pojechał za nią i kupił jej kurs salsy. Po powrocie do Tabganrog dalej kontynuowali lekcje salsy. Po paru miesiącach nauczyciel odszedł i Katerina została dyrektorem szkoły salsy. Ślub zorganizowany przez Caribbean-Wedding.ru. Fotograf Nik Vacuum.

52 photo

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Jana i Dimitri}

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Jana i Dimitri}

Jana i Dimitri są bardzo uprzejmi i kochani. Studiowali na tym samym uniwersytecie, ale na różnych kierunkach. Poznali się w czasie wakacji. W dzień urodzin Jana, Dimitri przyszedł na przyjęcie z przyjaciółmi. Jana zdziwiła się kiedy zobaczyła go tańczącego z melonem wodnym. To było coś niesamowitego. Zaczęli chodzić ze sobą, ale dopiero po pół roku - w tym czasie sie zastanawiali. Rezultat – 3 letni związek i ślub na Dominikanie. Ślub zorganizowany przez Caribbean-Wedding.ru. Fotograf Nik Vacuum.

64 photo

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Tatiana i Andrej}

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Tatiana i Andrej}

Slonce, morze, plaza, bliskie osoby u Waszego boku w najwazniejszym dniu Waszego zycia – co mozna chciec wiecej w dniu slubu? Gratulacje dla Tatiany i Andreja oraz dla ich rodziny. Zdjecia zrobione przez poczatkujacego fotografa z taletem. Ślub zorganizowany przez Caribbean-Wedding.ru. Fotograf Asia Pimentel i Nikolay Chernichenko.

52 photo

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Alexej i Anna}

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Alexej i Anna}

Alexij i Anna są bardzo piękną parą. Byliśmy szczęśliwi, że mogliśmy zorganizować tej parze ślub, przygotowując nowy łuk z jasnego bambusa. Tego dnia padało dwa razy. Najpierw zaczęło padać w czasie ceremonii ślubnej. Ale według wierzeń ludowych w Rosji, deszcz w czasie ślubu, to wiele lat szczęścia dla rodziny. Nowożeńcy znają sie od 10 lat, mieszkali w tej samej miejscowości, chodzili do tej samej szkoły. Pojechali studiować do miasta Twer, a teraz zamierzają przeprowadzić się do Moskwy – żeby podbić stolicę! Życzymy im szczęścia na nowej drodze życia! Fotograf Oleg Ros’.

72 photo

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Julia i Andrej}

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Julia i Andrej}

Perfekcyjny przykład jak panna młoda może przygotować ślub w bardzo skrupulatny sposób i nadać mu niepowtarzalny charakter. Dekoracja kieliszków, bransoletek i innych dodatków – Julia wybrała wszystko bardzo starannie. My przygotowaliśmy altankę, niebieskie kwiaty zostały zrobione specjalnie na tę okazję. Mamy nadzieję, że docenicie nasz wysiłek. Fotograf i koordynator Elena Baryshnikova.

52 photo