Wedding Caribbean - Wesela w Republice Dominikańskiej

Wykonujemy marzenie

+1 (829) 805 2170
info@weddingdominican.com

  • Mariages en République dominicaine - photo 1 Mariages en République dominicaine - photo 2 Mariages en République dominicaine - photo 3 Mariages en République dominicaine - photo 4 Mariages en République dominicaine - photo 5 Mariages en République dominicaine - photo 6 Mariages en République dominicaine - photo 7 Mariages en République dominicaine - photo 8

Portfolio

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Anton i Anastazja}

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Anton i Anastazja}

Anastazja i Anton są nastawieni pozytywnie do świata. Deszcz i chmury nie przestraszyły ich. Przeciwnie – cieszyli się, że słońce nie było takie mocne. Nie chcieli opowiadać szczegółów swojej miłości a my nie nalegaliśmy. Powiedzieli, że prowadzą wspólny biznes, wiec to prawie biurowy romans. Są ze sobą od 2 lat. Wypożyczyli niebieskiego mustanga na cały dzień i Anton miał stylowy kapelusz w tym samym kolorze. Gratulacje! Ślub zorganizowany przez Caribbean-Wedding.ru. Fotograf Nik Vacuum.

52 photo

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Ewgenia i Ayas}

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Ewgenia i Ayas}

Nowożeńcy znają sie od 11 lat i pobrali się 5 lat temu. Mają dwoje dzieci - dziesięcioletnią córkę i pięcioletniego synka. Prawie się rozpłakaliśmy, kiedy córka spytała rodziców, czemu mamusia i tatuś nie mają zdjęć ślubnych, czemu nie było ślubu...Dlatego para przyleciała na Dominikanę, żeby spędzić wakacje i mieć prawdziwy ślub – uroczystość wyjątkowa, oryginalna i inna od ślubów wszystkich znajomych. Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy być częścią tego wesela. Fotograf Nik Vacuum.

48 photo

Oficjalne zawarcie małżeństwa na Dominikanie, Cap Cana.  {Iwan i Lyubow}

Oficjalne zawarcie małżeństwa na Dominikanie, Cap Cana. {Iwan i Lyubow}

Biały mustang w oddali, uroczystość ślubna na brzegu jednej z najpiękniejszych i oddalonych plaż Republiki Dominikany, Cap Cana – nie ma nic wspanialszego i piękniejszego w dniu ślubu. Nowożeńcy przygotowywali sie do tego wydarzenia od dawna i w końcu ich marzenie się spełniło. Gratulacje! Fotograf Nik Vacuum.

52 photo

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Lala i Zarif}

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Lala i Zarif}

Zakochaliśmy się z Lala od pierwszej rozmowy przez skypa. Wesoła, towarzyska, jednym słowem przesympatyczna. Uroczystość ślubna przebiegła dokładnie tak samo. SPA w Cap Cana, dekoracje koloru fuksji, bardzo popularnego obecnie, kon do sesji zdjęciowej. Gratulacje dla pary młodej i powodzenia na nowej drodze życia. Fotograf Antonina Zhuravleva.

52 photo

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Juri i Natalia}

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Juri i Natalia}

Natalia to bardzo poważna panna młoda. Wszystkie szczegóły przemyślała dokładnie: od bransoletki druhny do muszki panna młodego. Zakochani zrobili zdjęcia zgodnie z życzeniem przyjaciół. Tylko najbliższe osoby były obecne na ślubie, a wszystko zakończyło się kolacją nad brzegiem morza z langustą i białym winem. Gratulacje!

84 photo

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Jewgenej i Anna}

Ślub na Dominikanie. Cap Cana. {Jewgenej i Anna}

Romantyczny ślub w niebieskim kolorze. Róże w kolorze indygo, niebieskie niebo, błękitny mustang – wszystko to panna młoda wybrała z gustem. Na koniec romantyczna kolacja na plaży. Wszystkiego najlepszego dla młodej pary.

44 photo