Wedding Caribbean - Wesela w Republice Dominikańskiej

Wykonujemy marzenie

+1 (829) 805 2170
info@weddingdominican.com

  • Mariages en République dominicaine - photo 1 Mariages en République dominicaine - photo 2 Mariages en République dominicaine - photo 3 Mariages en République dominicaine - photo 4 Mariages en République dominicaine - photo 5 Mariages en République dominicaine - photo 6 Mariages en République dominicaine - photo 7 Mariages en République dominicaine - photo 8

Portfolio

Sesja zdjęciowa na Wyspie Saona. {Alexieja  i Ksenii}

Sesja zdjęciowa na Wyspie Saona. {Alexieja i Ksenii}

Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości prezentacji nowego pakietu zdjęć z Wyspy Saona. Piękne plaże, Morze Karaibskie w kolorze lazurowym. Fantastyczna sceneria dla zdjęć. Zapraszamy Was na Dominikanę! Odwiedźcie park narodowy Wyspy Saona i zabierzcie ze sobą wspaniałe wspomnienie w postaci takich zdjęć.

96 photo

Ślub na Dominikanie, Cap Cana {Jewgeni, Irina i ich syn Akim}

Ślub na Dominikanie, Cap Cana {Jewgeni, Irina i ich syn Akim}

Irina jest bardzo kochaną i wrażliwą panną młodą, kobietą i mamą. Jej dziewięcioletni syn był na ślubie, trzymając poduszkę z obrączkami. Wzruszająca para. Gratulacje dla nowożeńców. Na zdjęciach widać nowy lokal Sancturary Cap Cana Spa, umieszczony tymczasowo w willi z widokiem na ocean.

68 photo

Ślub na Dominikanie, Cap Cana {Angelica i Mikhail}

Ślub na Dominikanie, Cap Cana {Angelica i Mikhail}

Angelika i Michał. To po prostu dwoje młodych i wesołych ludzi. Spojrzenie na pedicure panny młodej w kolorze żółtym, pozwala zauważyć, że młodzi bawią się z całego serca. Zdjęcia z nowymi hamakami, które ożywiają sesję zdjęciową. Ślub zorganizowany przez Caribbean-Wedding.ru, fotograf: Nik Vacuum.

84 photo

Ślub na Dominikanie, Cap Cana  {Irina i Konstantin}

Ślub na Dominikanie, Cap Cana {Irina i Konstantin}

Bardzo pozytywna i uśmiechnięta para – Irina i Konstantin. Idealny przykład jak nowożeńcy mogą być otwarci i pozytywnie nastawieni. Niczym się nie przejmowali i dobrze sie bawili. Ślub cywilny wzięli w Rosji. Były dwa wesela – jedno formalne z rodzicami i przyjaciółmi, gdzie Irina miała klasyczny strój, a po północy zamieniła się w błyszczącą księżniczkę.

68 photo

Ślub na Dominikanie, Cap Cana  {Lyudmila i Sergiej}

Ślub na Dominikanie, Cap Cana {Lyudmila i Sergiej}

Romantyczna historia zaczęła się parę lat temu. Miasto Usinsk wybuchło szaleństwem, kiedy na centralnym placu miasta pojawił się billboard ze zdjęciem Ludmiły i napisem: „Wyjdź za mnie! Jesteś najlepsza!” Ludmiła nie widziała jeszcze plakatu, kiedy wszyscy znajomi zaczęli wydzwaniać z gratulacjami. Ludmiła jako urzędniczka poleciła usunąć plakat, ale nie mogła skontaktować się z agencja reklamowa. Taka historia jest godna ślubu na Dominikanie!

68 photo

Symboliczny ślub na Dominikanie, Cap Cana {Katerina i Denis}

Symboliczny ślub na Dominikanie, Cap Cana {Katerina i Denis}

Symboliczny Kateriny i Denisa. Na początku para młoda chciała zorganizować ślub w hotelu, ale dzięki naszej konsultantce Elenie Barysznikowej, zdecydowali się zorganizować ceremonię ślubną na jednej z najpiękniejszych plaż. Nie żałowali swojej decyzji. Biały piasek, plaża Trump, pochylone palmy, port Cap Cana, wzniesienie, jezioro ze słodka wodą – nowożeńcy wraz z przyjaciółmi zobaczyli to wszystko w czasie sesji zdjęciowej.

68 photo