Fotograf ślubny na Dominikanie

Fotografia ślubna – unikalny gatunek, który ma dużo złożoności, ale to jest bardzo ciekawe dla prawdziwego profesjonalisty. Nowożeńcy zamawiający fotografie sa bardzo wymagający w stosunku do wyników pracy fotografa. I jest to calkowicie naturalne, ponieważ oddają one najważniejszy i najszczęśliwszy dzień w ich życiu małżeńskim.

W naszej agencji ślubnej można zamówić ślubne, romantyczne lub rodzinne sesje zdjęciowe u najlepszych rosyjskojęzycznych fotografów, którzy mieszkają i pracują na Dominikanie.

Ślubna sesja zdjęciowa

Wiele par przywozi swoje suknie ślubne i garnitury i lekką opcje odzieży plażowej, zeby uzupełnic swoj album ślubny wspaniałymi zdjęciami nad brzegiem oceanu. Pochylone palmy, pas plaży z białym piaskeim rozciągające sie wzdluz brzegu, Wy w kąpieli śmiejąc się oblewani falami morskimi – uchwyccie te najlepsze chwile swojego miesiąca miodowego, korzystając z usług naszych fotografów.

Rodzinna sesja zdjęciowa

Czas biegnie bardzo szybko i na wakacje udaje się uciec tylko kilka razy w roku. W następnym roku dzieci dorastają, pojawiają się nowe możliwości i miejsca pobytu, a tak chciałoby sie zatrzymać trochę tu i teraz. Zatrzymajecie czas na chwilę, podarujcie sobie i swojej rodzine wspaniałą sesję zdjęciową. Te zdjęcia bedzie ogladać wiele razy, wspomijając sobie, jak zabawnie i fajnie było na wakacjach.

Romantyczna sesja zdjęciowa

Idealny prezent dla Ciebie I Twojej połowie – nowoczesny album zdjęć. Przygotowaliśmy dla Ciebie wiele ciekawych scenerii – dziewicze białe plaże, pochylające się do piaszczystej plaży drzewa palmowe, luksusowe wnętrza Cap Cana, przezroczyste baseny i jeden z najpiękniejszych nadmorskich kurortów na Karaibach. Żywa i oryginalna przyroda Dominikany, wraz z bogatą architekturą Cap Cana nie pozostawi nikogo obojętnym.

Filmowanie ślubu w hotelu

Jeśli chcesz zaprosić naszego fotografa na ślubu do hotelu, po prostu napisz nam o tym! Otrzymasz firmowe CD z przepięknymi zdjeciami z Twojej uroczystosci – prawdziwy prezent dla młodej rodziny!

Należy pamiętać, że dla sesji w hotelu trzeba będzie zapłacić za wejściówkę dla fotografa (jednodniowa wejściówka dla fotografa do hotelu). Więcej szczegółowych informacji należy szukac w dziale planowania ślubów w hotelu, w którym zdecydujecie się zatrzymać i dowiedzieć się, ile to będzie kosztować możliwość fotografowania ceremonii ślubnej przez niezależnego fotografa.

Fotograf Caribbean Wedding

  • 2 godziny (100 + różnych zdjęć po korekcji i obróbce) 400 dolarów
  • 3 godziny (150 + różnych zdjęć po korekcji i obróbce, prezentacja zdjęć) 500 dolarów
  • 4 godziny (200 + różnych zdjęć po korekcji i obróbce, prezentacja zdjęć) 600 dolarów
  • 5 godzin (300 + różnych zdjęć po korekcji i obróbce, prezentacja zdjęć) 600 dolarów
  • 6 godzin (400 + różnych zdjęć po korekcji i obróbce, prezentacja zdjęć) 800 dolarów
  • 7 godzin (500 + różnych zdjęć po korekcji i obróbce, prezentacja zdjęć) 900 dolarów
  • 8 godzinn (600 + różnych zdjęć po korekcji i obróbce, prezentacja zdjęć) 1000 dolarów