Pakiet «Symboliczna ceremonia na plażach Cap Cana (capcana.com) i rejs motorówką po morzu»

Prawdziwy ślub na morzu! Łączymy ceremonię ślubu na plaży Cap Cana z rejsem wzdłuż wybrzeża. Ślub będzie miał miejsce na jednej z plaż Cap Cana. Jednym z najpiękniejszych i niezapomnianych miejsc Cap Cana jest port.

To miejsce to idealne połączenie czystych plaż z białym piaskiem i luksusu stworzonego przez miliony zainwestowane w projekt. Plaża to krystaliczna woda i nieskazitelny piasek. Blisko plaży znajdują się ratanowe hamaki, altanki i baseny. I naturalnie spacer po uliczkach z architekturą w stylu weneckim, zakochanym pozwoli zapomnieć, że są na Dominikanie, ponieważ w porcie oddycha sie atmosferą Europy.

Krótki przystanek w jednej z najlepszych restauracji z widokiem na port. Prywatne jachty, cisza i spokój, to tylko początek naszej przygody!

Nowożeńcy wraz z przyjaciółmi (do 6 osób) odbędą podróż po morzu motorówką. To jedyna możliwość, by móc nacieszyć wzrok widokiem portu i plaż Cap Cana z drugiej strony, czyli z morza! Będziemy płynąć tak blisko brzegu, że będziecie mieć wrażenie, że możecie dotknąć skał, na których rozbijają się fale.

Gwarantujemy niezapomniane emocje i przepiękne zdjecia. Jako że nie można żyć samą miłością, dla nowożeńców mamy przygotowaną kolację z langusty z grilla przygotowywaną na ich oczach wraz z musującym winem.

Oprócz usług standartowych pakiet zawiera:

  • wycieczkę motorówką z silnikiem Rinker Fiesta 280 (4 godziny)
  • obiad (lub kolacja) na motorówce z langusty i winem musującym na dwie osoby, kanapki, owoce, 1 butelka rumu i napoje orzeźwiające. Dodatkowa porcja langusty to 40$ za osobę, dodatkowa butelka wina to 25$.

Plusy: szybki dojazd, bliskość plaży, ekskluzywność, prywatność, mało ludzi, bezpieczeństwo, różnorodność pejzaży do zdjęć, przejażdżka motorówką po wybrzeżu.