Zaręczyny na Dominikanie )

Zdecydowaliście się na rozpoczęcie nowego etapu życia i poprosić o rękę miłość swojego życia? Na pewno jest to poważna decyzja. Powinno się ją podjąć z dużą odpowiedzialnością. Wszystkie to powoduje, że powinniście się wesprzeć na ekspertach. Oznacza to poprosić o nasza pomoc!

Zaręczyny to jeden z najbardziej zapamiętanych dni w życiu. Dlatego istotnym jest wybranie do tego idealnego miejsca. Co by to nie było: restauracja, dach drapacza chmur, szczyt góry czy środek morza – wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Niesamowicie piękne i romantyczne. Wybierz odpowiednie miejsce, żeby zdobyć ostatecznie serce ukochanej. Wszystko jest do zorganizowania.

Najważniejszą rzeczą jest, żeby Wasza ukochana i Wy byliście szczęśliwi. Popuść wodze fantazji. Zaręczyny to niezapomniane wydarzenie, które będzie wspominane przez wiele lat.

Rada: W dzień zaręczyn należy zatrudnić zawodowego fotografa i kamerzystę, żeby uwiecznili wszystkie szczegóły tego niezwykłego dnia. Zdjęcia będą wspaniałą pamiątką, którą będzie można pokazać przyjaciołom i znajomym. Wideo – możecie je pokazać na przyszłym ślubie. Wyobraźcie sobie zaskoczone miny gości, kiedy zobaczą Wasze zaręczyny w tak egzotycznym miejscu.

Z przyjemnością zrealizujemy i zaspokoimy wszystkie Wasze życzenia, jak również zaproponujemy nasze pomysły na zaręczyny.

Jeden z przykładów:
Alexey skontaktował się z nami parę tygodni przed przyjazdem na Dominikanę. Miał zamiar poprosić o rękę swoją narzeczoną – Nadieżdę. Poprosił nas o przygotowanie napisu: „Nadieżda, wyjdź za mnie” z liści palmy ułożonych na piasku, widocznych z helikoptera, którym będą lecieć nad plażą. Ona naturalnie przeczytałaby napis, a on poprosiłby ją o rękę tam wysoko w powietrzu. Nie przez przypadek wybrali taką scenerię– dziewiczą plażę. Kiedy dotarli na Farallon (najwyżej położony punkt na Punta Cana) helikopterem, narzeczeni zeszli
na plażę, żeby odbyć romantyczną sesję zdjęciową i uczcić zaręczyny szampanem.
Wszystkiego najlepszego dla narzeczonych! Czekamy na Was w następnym roku na ślub zorganizowany przez caribbean-wedding.pl!